Strona głównaBudownictwoDrewniana mapa - stylowa dekoracja wnętrz

Drewniana mapa – stylowa dekoracja wnętrz

Drewniane mapy zarówno Polski, jak i całego świata to idealna dekoracja, która z powodzeniem wpisze się w wystrój większości wnętrz, gabinetów czy też reprezentacyjnych części firm. Jej minimalistyczna, a zarazem efektowna forma z pewnością podkreśli charakter naszego wnętrza i doda jej rustykalnego uroku.  Jak upiększyć wnętrze za pomocą drewnianych map? W jakich pomieszczeniach sprawdzi się najlepiej? Czy drewniana mapa to dobry pomysł na prezent? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w naszym artykule!

 Mapa świata z drewna

Nie od dzisiaj wszelkiego rodzaju mapy są symbolem podróżowania i wolności. Jednakże posiadanie na ścianie mapy świata z drewna pokazuje, iż oprócz zamiłowania do podróży posiadamy również dobry gust oraz wyczucie stylu. Jest to niezwykle wdzięczny dodatek dekoracyjny, który z powodzeniem sprawdzi się zarówno w salonie, jak i pokoju dziecka. Powieszona nad biurkiem staje się niezastąpionym narzędziem edukacyjnym, dzięki czemu dzieci już od najmłodszych lat mogą bez żadnego wysiłku zapamiętać nie tylko położenie różnych Państw, ale również ich stolice.

Drewniana mapa świata może być również świetnym pomysłem na prezent. Wszyscy znamy to uczucie, kiedy nie do końca wiadomo, co wypada kupić najbliższym na wyprawianą parapetówkę. W tym przypadku idealnie sprawdzi się mapa świata wykonana z drewna. Na pewno podkreśli niezależność nowo upieczonych lokatorów, związaną z zakupem własnych czterech ścian oraz stanie się dla nich symbolem wolności.

Drewniana mapa Polski

Ta nietuzinkowa dekoracja nada niepowtarzalny charakter nie tylko domowemu zaciszu, ale również idealnie sprawdzi się w każdym biurze. Mapa Polski z drewna zdecydowanie podkreśli patriotyzm, przy jednoczesnym zadbaniu o dobry wystrój wnętrz firmy. Jest idealną alternatywą do tradycyjnych map wiszących na ścianach w wielu biurach. Drewno jako ponadczasowy materiał z powodzeniem odejdzie się zarówno w kolorach stonowanych np. biel, beż, czerń czy też grafit, jak i również w tych bardziej odważnych np. bardzo modna ostatnio oliwkowa zieleń.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne