Strona głównaMaszyny budowlaneZastosowanie oraz możliwości maszyny Sennebogen 835

Zastosowanie oraz możliwości maszyny Sennebogen 835

Maszyny przeładunkowe ułatwiają prace na budowie, zwłaszcza podczas stawiania osiedli, wieżowców lub elementów infrastruktury drogowej. Niektóre modele maszyn są niezastąpione na złomowiskach, gdzie sortują złom. Zastosowanie maszyn wynika z ich budowy oraz z parametrów. Sennebogen 835 to sprzęt niezastąpiony w wielu branżach, zapewnia efektywną i wydajną pracę w budownictwie, gospodarce leśnej oraz w przemyśle.

Dane techniczne oraz możliwości

Maszyny przeładunkowe wyróżniają się różnym udźwigiem. To ciężar, który można podnieść danym pojazdem na określoną wysokość. Sennebogen 835 pozwala operatorowi przenosić 4600 kg na maksymalnym zasięgu (18 metrów). Pięciopalczasty chwytak zwiększa wydajność pracy, mieści produkty o sporej objętości. Dzięki czemu jest niezastąpiony w tartaku oraz na wycince drzew. Maszyna pracuje bardzo wydajnie, ale to nie jej jedyna zaleta.

Chwytak wyposażony w magnetyczne elementy pozwala sprawnie sortować metale na złomowiskach. Dodatkowo w Sennebogen 835 znajduje się waga, która informuje operatora o przenoszonym ciężarze. Takie rozwiązanie dba o bezpieczeństwo podczas pracy, ale też ułatwia ustalanie tonażu podczas stawiania konstrukcji, sortowania lub wyceny towarów. Do maszyny przeładunkowej można podpiąć przyczepę.

Praktyczne rozwiązania, które ułatwiają pracę operatorom maszyn Sennebogen 835

Wybierając maszyny przeładunkowe, należy przede wszystkim zwracać uwagę na ich parametry, zastosowanie oraz możliwości. Ważnym aspektem, który też trzeba mieć na względzie, jest wygoda. Operator maszyny Sennebogen 835 pracuje w komfortowych warunkach, dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań. Wnętrze kabiny jest klimatyzowane, dzięki temu praca w trudnych warunkach nie jest uciążliwa. Jest to szczególnie doceniane przez operatorów podczas pracy latem przy budowie dróg. Warto też dodać, że producent zadbał o dobre wyciszenie kabiny, co również wpływa na komfort pracy.

Na uwagę zasługują również parametry samego pojazdu gwarantujące dużą stabilizację i amortyzację podczas pracy. Specjalne mechanizmy hydrauliczne w instalacji zapewniają bezpieczeństwo w trakcie podnoszenia oraz przewożenia załadunków. Zielona linia maszyn przeładunkowych Sennebogen 835 pozwala na pracę przy minimalnym zużyciu energii. Duże koła pojazdu sprawiają, że czynności wykonywane tą maszyną przeładunkową są możliwe nawet w trudnych warunkach. Napęd na 4 koła oraz wysokoprężny silnik o dużej mocy umożliwia transportowanie ładunków o sporym tonażu, co jest szczególnie doceniane podczas wycinki drzew.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne