Strona głównaUncategorizedZnany Księgowy - wykaz biur rachunkowych z Polski

Znany Księgowy – wykaz biur rachunkowych z Polski

Od wielu lat zajmujemy się księgowością. Wiemy, że znamy się na tym. Mamy zadowolonych klientów, których przybywa nam z roku na rok. Ważnym jest, że nasi przedsiębiorcy polecają nas swoim znajomym. Tak więc jak sam widzisz należymy do biur księgowych, które stawiają dobro przedsiębiorcy na pierwszym miejscu. Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość oferowanych usług. Mamy odpowiednie umiejętności, a szeroka wiedza pozwala na udzielanie eksperckich porad związanych z podatkami, finansami czy prowadzeniem działalności gospodarczej. Dodatkowym atutem biura księgowego jest fakt, że korzystamy z oprogramowania najlepszych polskich firm. Licencja na program odnawiana jest co roku. Zgodnie z kodeksem etyki w rachunkowości wprowadzamy w życie ideę profesjonalizmu równocześnie zobowiązując się do przestrzegania zasad moralnych jak również etycznych. Konkurencyjna branża stawia wysokie oczekiwania przed służbami finansowoksięgowymi. Staramy się tym samym wspomagać proces podejmowania dobrych decyzji biznesowych. Z równym zaangażowaniem obsługujemy duże firmy oraz pomagamy młodym podmiotom gospodarczym. Pomagamy osiągać upragniony sukces.

Jesteśmy dla ciebie. Oferta biura rachunkowego Znany Księgowy.

Pragniemy poinformować, że ofertę świadczonych usług kierujemy również do osób nie posiadających firmy, które oczekują fachowej pomocy z zakresu prawa, administracji i ekonomii. Ponadto oferujemy pomoc przy założeniu firmy i wybraniu właściwej formy rozliczeń. Zajmujemy się rozliczeniami podmiotów, które korzystają z różnych form opodatkowania zaczynając od karty podatkowej poprzez ryczałt, podatkową książkę przychodów i rozchodów a na księgach handlowych kończąc. Reprezentujemy naszych przedsiębiorców przed urzędem skarbowym i zusem. Prowadzimy księgi rachunkowe, księgi przychodów oraz rozchodów, kadry i płace, ewidencję ryczałtową oraz rozliczenia pefron. Prowadzone przez naszą firmę biuro księgowe zapewnia fachową obsługę księgową i finansową ale także wsparcie doświadczonych księgowych. Oferujemy bezpieczeństwo, rzetelność, profesjonalizm oraz kompetentną kadrę. Dodatkowo zajmiemy się doradztwem podatkowym. Każdą współpracę zaczynamy od wstępnego spotkania oraz analizy specyfiki działalności, wymagań oraz potrzeb firmy. Na tej bazie radzimy odpowiedni zakres usług i narzędzia. Swoją pracę wykonujemy w sposób profesjonalny i zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Dla komfortu klientów odbieramy dokumenty spod wskazanego adresu. Poinformujemy o istotnych dla was zmianach w przepisach, doradzimy w optymalizacji wydatków, zaproponujemy korzystną formę podatkową. Nie spędzisz wielu godzin na sprawach związanych z rozliczeniem firmy, zrobimy to za ciebie. Dopilnujemy terminów. Firma z racji świadczenia usług księgowych ma również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Porównaj ceny usług księgowych w kilku biurach rachunkowych z portalem Znany Księgowy. Sprawdź – Znany Księgowy . Zapewniamy korzystne warunki współpracy. Nasze   wynagrodzenie ustalone jest z każdym przedsiębiorcom indywidualnie. Przy jego ustalaniu bierzemy pod lupę kilka czynników, przede wszystkim: rodzaj prowadzonej dokumentacji rachunkowej, ilość dokumentów, liczbę zatrudnionych pracowników, rodzaj prowadzonej działalności (np. handel, produkcja, usługi), rodzaj i stopień złożoności dokonywanych transakcji gospodarczych. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Podczas pierwszego spotkania omówimy państwa oczekiwania i wspólnie ustalimy zakres współpracy.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne